Filtry
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Pracownik produkcji - 1 zmiana

Tychy

HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. HR SIGMA obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko :

                                                                                Pracownik produkcji – 1 zmiana

Numer ref. FB/ŻS/03/2024

Miejsce pracy : Tychy

Zadania:

  • Montaż elementów za pomocą nitownicy i wkrętarki ,
  • Praca w  świetnym zespole w otoczeniu muzyki ????

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, choć nie jest konieczne - chęć nauki jest równie ważna!
  • Zdolność do pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy na 1 zmianę.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Prywatną opiekę medyczną i  imprezy integracyjne ,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń technicznych.
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.

Jeśli jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku  i  chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: zaneta.skura@hrsigma.pl

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy precyzyjne i innowacyjne produkty!

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Kontakt

Tel. 727555255