KELNER - KELNERKA ŚNIADANIOWA

Restauracja Kameralna

Pszczyna

Restauracja Kameralna zatrudni Kelnera/Kelnerkę śniadaniową
Miejsce pracy: Pszczyna

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

 kompleksowa obsługa Gości
 dbanie o pozytywny wizerunek restauracji
 zapewnienie wysokiej jakości usług

WYMAGANIA

 znajomość języka angielskiego
 dobra organizacja pracy
 komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność, innowacyjność
 umiejętność pracy w zespole
 miła aparycja
 sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
 umiejętność tworzenia i podtrzymywania dobrych relacji z Gośćmi
 brak nałogów

MILE WIDZIANE

 wykształcenie kierunkowe
 doświadczenie w pracy w hotelu lub na podobnym stanowisku

Oferujemy:
* umowę o pracę,
* stawka godzinowa ( wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania )
* dni świąteczne ( Wigilia / Wielkanoc ) wolne od pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: kadry@hotelpiaskowy.pl
Wymagane będzie 40 godzinne bezpłatne szkolenie przygotowawcze kandydata.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych”

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0