SPRZEDAWCA-PRACOWNIK DZIAŁU

Intermarche

Pszczyna

Sklep Intermarche w Pszczynie zatrudni osoby do pracy w sklepie spożywczym na stanowiskach:
- pracownik działu warzywa/owoce,
- pracownik działu cukiernia.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
- praca w systemie dwu-zmianowym w godzinach od 6,00 do 14,00 oraz od 13,30 do 21,30).

Obowiązki na stanowisku:
- zamawianie towaru przy współudziale kierownika zmiany,
- odbiór towaru,
- dbałość o prawidłową ekspozycję produktów na sklepie
- utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy,
- doradztwo i pomoc klientom podczas zakupów

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej
wyrobienia,
- pozytywne nastawienie i podejście do klienta,
- zaangażowanie i motywacja do realizacji celów handlowych

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aktualnego CV w siedzibie firmy:
Intermarche
Pascal Sp. z o.o.
ul. BIelska 34a
43-200 Pszczyna
lub przesłanie na adres e-mail: pszczyna@intermarche.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Kontakt

Tel. 32 449 34 02
Ilość wysłanych formularzy: 1
no image