Przedstawiciel Handlowy

Visa Bell Sp. z o.o.

Pszczyna

Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy poszukujemy kandydata do zespołu
na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.
Miejsce pracy: województwo śląskie

Zakres obowiązków:
-Opieka nad siecią sprzedaży i obecnymi Klientami
-Rozwój podległego obszaru sprzedaży
-Działania promocyjne
-Monitorowanie należności
-Kontrola stanów wyposażenia punktów sprzedaży detalicznej
-Budowanie trwałych relacji z kontrahentami

Oczekiwania:
-Doświadczenie w sprzedaży
(doświadczenie zdobyte na stanowisku Przedstawiciela Handlowego będzie dodatkowym atutem)
-Znajomość branży spożywczej
-Wykształcenie min. średnie
-Umiejętność nawiązywania i rozwijania kontaktów handlowych
-Samodzielność i inicjatywa w działaniu
-Umiejętność organizacji własnej pracy
-Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie ze stabilną pozycją na rynku
-Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 21
no image