SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

ZAMEL Sp.z o.o.

Pszczyna

ZAMEL to polski producent z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. W ofercie firmy dostępne są także systemy łączności wideofonowej ENTRA oraz systemy bezpieczeństwa GARDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:
- kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
- wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,
- sporządzanie dokumentacji ubezpieczeniowej pracowników,
- przygotowywanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
- zatrudnianie i rozliczanie cudzoziemców,
- raportowanie i sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych,
- wsparcie procesów rekrutacyjnych i szkoleń.
Wymagania:
- min. 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
- wykształcenie minimum średnie (kierunkowe), mile widziane wykształcenie wyższe,
- znajomość przepisów z zakresu rozliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych i Kodeksu Pracy,
- bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office (w szczególności Excel),
- dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i terminowość.
Oferujemy:
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- rozwój kwalifikacji zawodowych,
- korzyści pozapłacowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego na adres:
ZAMEL Sp. z o.o.
ul. Zielona 27, 43-200 Pszczyna
e-mail: rekrutacja@zamel.pl

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZAMEL Sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji.
ZAMEL Sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest obowiązkowe, natomiast w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach dobrowolne.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image