Operator linii produkcyjnej

Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.

Pszczyna

Wiodący producent podłoża pod uprawę pieczarek poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprawną obsługę zautomatyzowanej linii produkcyjnej.

Obowiązki:

- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- Bieżąca kontrola oraz nadzór maszyn w trakcie procesu produkcji,
- Kontrola jakości zapakowanego wyrobu gotowego poprzez zachowanie właściwych standardów,

Wymagania:

- Gotowość do pracy zmianowej,
- Dyspozycyjność

W zamian oferujemy:

- Umowę o pracę od początku zatrudnienia
- Szeroki pakiet świadczeń socjalnych
- Dobrą atmosferę pracy
- Pracę w gronie osób zaangażowanych

Miejsce pracy: Piasek k. Pszczyny

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o wysłanie CV na adres: e-mail: rekrutacja@kania.net.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Kontakt

Tel. 32 449 31 51
Ilość wysłanych formularzy: 2
no image