Menu

Spawacz, Ślusarz, Monter Konstrukcji Stalowych

Noyers Sp. z o.o.

Pszczyna

Firma Konstrukcyjno Budowlana NOYERS Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ul. Bielskiej 44 zatrudni do produkcji i montażu konstrukcji stalowych na stanowiskach:

-Ślusarz, Monter Konstrukcji Stalowych,
-Spawacz,
-Pomocnik Ślusarza/Montera

Praca na terenie Pszczyny i województwa śląskiego. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na atrakcyjnych warunkach.

Wymagania:

Monter Konstrukcji Stalowych - Doświadczenie na stanowisku związanym z wykonawstwem lub montażem konstrukcji i elementów stalowych • Znajomość rysunku technicznego • Umiejętność wykonywania spoin szczepnych • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi • Obróbka stali • Umiejętność termicznego cięcia stali mile widziana • Posiadanie stosownych uprawnień będzie dodatkowym atutem.

Spawacz metodą MAG - Umiejętność spawania metodą 135 (nieaktualna uprawnienia odnawiamy na koszt firmy) • Umiejętność spawania metodą 111, 138 oraz uprawnienia w tej metodzie będą dodatkowym atutem.

Pomocnik Ślusarza/Montera - Motywacja i chęć do pracy • doświadczenie lub kierunkowe wykształcenie.

Dodatkowo dla wszystkich stanowisk mile widziane inne uprawnienia umiejętności i doświadczenie (uprawnienia do obsługi suwnic, uprawnienia hakowego, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, zwyżek, umiejętność obróbki skrawaniem, cięcia termicznego lub plazmowego itp.)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@noyers.pl, lub złożyć w siedzibie firmy: NOYERS Sp. z o.o. 43-200 Pszczyna ul. Bielska 44,
(teren byłego zakładu ELWO) po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerami tel: 601470082 lub 605949355,
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 4
no image