Przedstawiciel Handlowy Kęty,Andrychów

Biurohit Hurt.Art.Biur. i Szkol.

Kęty

Przedstawiciel Handlowy

- Miejsce pracy: Kęty, Andrychów , oraz pobliski rynek lokalny
Opis stanowiska:
• budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
• regularne odwiedzanie obecnych klientów oraz nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
• dopasowywanie ofert do potrzeb klienta
• prowadzenie negocjacji handlowych z kontrahentami
• realizacja planów sprzedażowych
• realizacja miesięcznych planów sprzedaży
• kontrola należności
• praca na rynku lokalnym
Od kandydata oczekujemy;
• wykształcenie min. średnie
• wysokiej motywacji do pracy
• umiejętności interpersonalnych, otwartości na innych
• konsekwencji w działaniu
• uczciwości i odpowiedzialności
• wysokiej kultury osobistej
• prawo jazdy kat. B
• doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta min.1 rok
• mile widziane doświadczenia w branży biuro-serwisowej i znajomość lokalnego rynku
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy

Kontakt

Tel. 338530627
Ilość wysłanych formularzy: 5
no image