KONSTRUKTOR - Programista VHDL

ZEG-ENERGETYKA Sp.z o.o.

Tychy

Firma ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o. , jest producentem elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej dla energetyki zawodowej i przemysłowej.
W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Tychy
Cel stanowiska:
Zadaniem osoba zatrudnionej na tym stanowisku jest tworzenie oprogramowania urządzeń łączności specjalnej z zakresu elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej.

Opis stanowiska:
• projektowanie i weryfikacja układów cyfrowych FPGA - Xilinx,
• współpraca w wykonywaniu prototypów nowych lub modernizowanych urządzeń,
• współpraca z Elektronikami i Programistami na każdym etapie rozwoju produktów,
• prowadzenie badań konstruktorskich i ruchowych,
• udział w uruchamianiu budowanych urządzeń.

Wymagania:
• doświadczenie w programowaniu w VHDL struktur FPGA, ze szczególnym uwzględnieniem układów Xilinx,
• znajomość zagadnień układów elektronicznych i zagadnień cyfrowego przetwarzania sygnałów,
• samodzielność i terminowa realizacja opracowywanych projektów

Mile widziane:
• wykształcenie wyższe - informatyka, elektronika lub pokrewne,
• posiadanie uprawnień SEP E1 lub D1.
• umiejętności objęcia nadzorem nad produkcją wybranej partii projektu lub zespołu Inżynierów

Oferujemy:

• zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku,
• dostęp do najnowszych technologii,
• warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego na adres:

e-mail: rekrutacja@zeg-energetyka.pl
ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o
ul. Fabryczna 2
43-100 Tychy
W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”. ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o.. jako administrator danych informuje, iż Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest obowiązkowe, natomiast w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach dobrowolne.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image