SPECJALISTA DS. URUCHOMIEŃ I SERWISU

ZAMEL Sp.z o.o.

Tychy

ZAMEL to polski producent z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska:
• kompletacja, uruchamianie i badania końcowe urządzeń elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej,
• serwis i naprawy wyrobów, także w trybie wyjazdowym, (u klienta),
• wykonywanie usług z zakresu przeglądów i pomiarów aparatury zabezpieczeniowej,
• prowadzenie dokumentacji technicznej i jakościowej realizowanych prac.

Wymagania:
• wyższe lub średnie wykształcenie kierunkowe (elektronika, automatyka, elektrotechnika),
• znajomość i praktyka w zakresie budowy i serwisu urządzeń elektroniki, z uwzględnieniem systemów mikroprocesorowych,
• znajomość zagadnień stosowania i pomiarów elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej,
• uprawnienia SEP G1, E lub/i D powyżej 1 kV,
• dobra organizacja pracy, mobilność, dyspozycyjność (wyjazdy na obiekty krajowej energetyki),
• prawo jazdy.

Dodatkowo uwzględniane:
• praktyka w zakresie instalacji i serwisu urządzeń elektrycznych / energetyki,
• umiejętność tworzenia i testowania oprogramowania mikroprocesorów,
• znajomość języka angielskiego w zakresie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
• zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku,
• dostęp do najnowszych technologii,
• warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego na adres:

ZAMEL sp. z o.o.
ul. Zielona 27, 43-200 Pszczyna
e-mail: rekrutacja@zamel.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZAMEL sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.
ZAMEL sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest obowiązkowe, natomiast w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach dobrowolne.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image