ELEKTRYK -AUTOMATYK

Walcownia Metali "Dziedzice" S.A.

Czechowice-Dziedzice

Walcownia Metali „DZIEDZICE” S.A. firma z ponad 120 letnią tradycją poszukuje pracowników na stanowisko:
ELEKTRYK - AUTOMATYK
ZAKRES ZADAŃ:
- Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu
zapewnienia ciągłości pracy,
- Usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
- Nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w remontach technicznych maszyn,
- Eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i kontrolno-pomiarowych - urządzeń, instalacji i sieci elektro-energetycznych,
- Wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
WYMAGANIA:
- Wykształcenie średnie kierunkowe,
- Podstawowa wiedza na temat układów zasilania i sterowania elektrycznego maszyn oraz układów napędowych, znajomość zagadnień ogólnotechnicznych z zakresu elektro-automatyki,
- Umiejętność korzystania z dokumentacji elektrycznej (schematów połączeń),
- Praktyczna znajomość sterowników PLC,
- Uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1kV,
- Znajomość obsługi komputera,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Dyspozycyjność ( praca na trzy zmiany),
- Prawo jazdy kat. B.
MILE WIDZIANE:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Chęć zdobywania doświadczenia w zakresie budowy maszyn i prac serwisowych,
- Uprawnienia wysokościowe,
OFERUJEMY:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
- Dostęp do nowoczesnych rozwiązań.

CV i krótki list motywacyjny prosimy przysyłać na adres sekretariat@walcownia.com.pl.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1
no image