Operator linii

PCC Consumer Products Czechowice S.A.

Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków:
• Obsługa linii przy produkcji zapałek
Wymagania:
• Minimum 2 lata pracy w firmie produkcyjnej
Oferujemy:
• Umowę o pracę na pełen etat, pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku, dofinansowania z ZFŚS

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesłania CV na maila zapalki@pcc.eu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922) informujemy, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji w zakresie podanym w dokumentach aplikacyjnych jest PCC Consumer Products Czechowice S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach (43-502), przy ulicy Łukasiewicza 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt

Tel. 32 215 26 81
Ilość wysłanych formularzy: 6
no image