Młodszy Specjalista ds.wsparcia sprzedaży

Carbo Asecura S.A.

Tychy

Broker Ubezpieczeniowy Carbo Asecura S.A. z siedzibą w Tychach szuka pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Opis stanowiska:
Młodszy Specjalista ds. wsparcia sprzedaży odpowiada za wspieranie procesu pozyskiwania klientów, budowanie wizerunku firmy oraz wspieranie firmy w ramach CSR, jak i pomoc w tworzeniu nowych i rozwijanie aktualnych projektów.

Oferujemy:
• ciekawą pracę w stabilnej firmie brokerskiej z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeń.
• rozwojowe stanowisko pracy.
• wprowadzenie i wsparcie merytoryczne.
• wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
• dodatkowe wynagrodzenie w formie premii uzależnione od wyników pracy
• przyjazną i partnerską atmosferę pracy w młodym zespole

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
• kreatywność
• zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista
• umiejętność pracy w zespole
• dobra znajomość pakietu MS Office
• umiejętność prowadzenia kampanii AdWords
• umiejętność promowania firmy/produktów w social mediach
• umiejętność prowadzenia strony internetowej
• czynne prawo jazdy kat. B
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych wraz z listem motywacyjnym.

Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Kontakt

Tel. 883-379-857
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image