Obsługa eventów

Cashino Poland S.C.

Czechowice-Dziedzice

Oferta pracy: Animator eventów
Miejsce pracy: cała Polska

Twoje zadania:
• Animacja uczestników w trakcie imprez tematycznych, firmowych, (głównie imprezy hotelowe)
• Zadbanie o jak najlepszą integrację gości i wprowadzenie ich w atmosferę imprezy
• Obsługa naszych klientów na najwyższym poziomie
• Współpraca z innymi animatorami (zespół na imprezę ok 2-3 osoby)
• Obsługa sprzętu eventowego (montaż/ demontaż)

Szukamy Ciebie, jeśli:
• Lubisz pracę z ludźmi i chętnie poznajesz nowe osoby
• Wiesz co to jest wysoka kultura osobista i potrafisz rozmawiać z klientami
• Chcesz się nauczyć profesjonalnej obsługi imprez lub podzielić się z nami swoim doświadczeniem w organizacji eventów
• Szukasz pracy ciekawej i różnorodnej
• Nie boisz się delegacji i jesteś dyspozycyjny/-a w tygodniu
• Masz prawo jazdy (kat B)
• Mile widziane doświadczenie animacyjne
• Mile widziana znajomość języka obcego

Oferujemy:
• Kilku godzinne szkolenie wdrażające do pracy na początek
• Imprezy na najwyższym poziomie tylko ze sprawdzonymi klientami
• Wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek
• Świetną atmosferę pracy
• Możliwości rozwoju i poznania branży eventowej od środka
• Prowadzenie imprezy max 5 godzin
• Atrakcyjne wynagrodzenie (od 200 zł do 300 zł za imprezę)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy, na każdego maila na pewno odpowiemy.

Kontakt

Tel. 503 187 677, 512 832
Ilość wysłanych formularzy: 2
no image