Specjalista ds. Sprzedaży

Renmar Sp. z o.o.

Pszczyna

Firma RENMAR Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Oczekujemy:
- wykształcenia min. średniego,
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- zdolności łatwego nawiązywania kontaktów,
- sumienności i zaangażowania.
Ponadto:
- doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem,
- znajomość programu Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem.

Zadania:
- Obsługa klientów polskich i zagranicznych;
- Zarządzanie zamówieniami i nadzór nad ich prawidłowym przebiegiem;
- Nadzór nad transportem towarów, zarządzanie własnym taborem pojazdów;
- Badanie potrzeb Klientów;
- Praca głównie w języku angielskim.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę.
- Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) na adres: aniap@renmar-ltd.pl

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926)

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 6
no image