Kierownik Działu Kadr i Płac

Walcownia Metali "Dziedzice" S.A.

Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków:
• Zapewnienie efektywnego i zgodnego z obowiązującymi regulacjami prawnymi funkcjonowania działu kadr i płac Spółki
• Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu pracowników kadr i płac
• Odpowiedzialność za poprawność dokumentacji kadrowo-płacowej oraz aktualizację bazy danych pracowników
• Koordynowanie procesu płacowego oraz naliczania wynagrodzeń
• Współpraca oraz reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi w zakresie wymaganych dokumentów oraz naliczania zobowiązań (m. in. ZUS, GUS, PFRON, Urząd Skarbowy)
• Obsługa ZFŚS
• Współpraca ze związkami zawodowymi
• Doradztwo i wsparcie merytoryczne kadry zarządzającej w obszarze spraw personalnych
• Odpowiedzialność za procesy rekrutacyjne (wewnętrzne i zewnętrzne) oraz procesy adaptacji
• Udział w tworzeniu i realizowaniu projektów z zakresu miękkiego HR, m. in. oceny pracownicze, rozwój pracowników, szkolenia, systemy motywacyjne, ścieżki kariery, plany sukcesji
• Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby organizacji
• Zapewnienie odpowiedniego przepływu informacji wewnątrz organizacji
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane ZZL bądź pokrewne)
• Biegła znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych
• Umiejętność obsługi systemu kadrowo-płacowego
• Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji
• Mile widziane doświadczenie w wdrażaniu i stosowaniu innych narzędzi z zakresu rozwojowej części HR oraz w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem działem kadr i płac w firmie produkcyjnej
• Dobra znajomość j. angielskiego
• Pro-aktywność, inicjatywa i zaangażowanie
• Umiejętność pracy zespołowej
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Umiejętność kierowania się priorytetami
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pracę w zespole ceniącym dobrą atmosferę
• Możliwość realnego wpływania na procesy w firmie i wdrażania własnych pomysłów

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 6