księgowy/główny księgowy

WZD Spółka z o.o.

Pszczyna

Spółka produkcyjna z branży tworzyw sztucznych poszukuje pracownika na stanowisku samodzielnego księgowego/głównego księgowego.

Opis stanowiska;
-kontrola dokumentów pod względem poprawności formalnej,merytorycznej,rachunkowej i podatkowej,
-prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
-nadzór nad dokumentacją kadrowo-płacową
-ewidencjonowanie(ujmowanie w księgach z uwzględnieniem przepisów podatkowych CIT i VAT oraz bilansowych faktur zakupu,f-r sprzedaży,wyciągów bankowych i innych dowodów księgowych),
-rozliczanie produkcji oraz kosztów działalności pomocniczej/świadczeń międzywydziałowych,
-kontrola i uzgadnianie sald należności i zobowiązań handlowych,
-odpowiedzialność za rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy oraz prowadzenie
wszystkich ewidencji księgowych,
-sporządzanie deklaracji CIT,VAT, INTRASTAT,
-sporządzanie sprawozdań finansowych,
-przygotowywanie dokumentacji do audytorów i kontroli skarbowej,
-sporządzanie sprawozdań GUS

Wymagania:
-wykształcenie kierunkowe
-doświadczenie w dziale księgowości min.3 lata,
-biegła obsługa komputera
-znajomość pakietu MS Office (Word,Excel),
-wiedza z zakresu zasad rachunkowości i podatków,
-umiejętność współpracy w zespole,
-umiejętność pracy pod presją czasu oraz organizacji pracy własnej,
-odpowiedzialność, systematyczność,terminowość,
-mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
-pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-atrakcyjne warunki pracy i płacy uzależnione od posiadanych kwalifikacji,
-narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych,
-możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji zawierającej CV na podany kontakt:
43-200 Pszczyna
ul. Zdrojowa 2
Email:wzdkadry@wp.pl
Telefon 32 210 30 66 wew.44

Aplikacje prosimy przesyłać drogą elektroniczną.

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WZD Spółkę z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji.WZD Spółka z o.o. jako administrator danych informuje,że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania.
Podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest obowiązkowe, natomiast w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach dobrowolne.
Tel. 32 210 30-66 wew.44

Kontakt

Tel. 32 210 30 66 WEW.44
Ilość wysłanych formularzy: 3