księgowa

Trans-Krusz Sp.z.o.o. Sp.k.

Pszczyna

Opis stanowiska:
Proponujemy samodzielne stanowisko pracy;
weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych ;
prowadzenie ksiąg rachunkowych opcjonalnie kilku podmiotów;
terminowe sporządzanie pod nadzorem rozliczeń podatkowych CIT, VAT potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
analiza zapisów na kontach;
sporządzanie sprawozdań do GUS;
pomoc w przygotowaniu sprawozdań finansowych;
Oczekujemy:
•min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
•znajomość aktualnych przepisów podatkowych CIT, PIT, VAT, ustawy o rachunkowości;
•Bardzo dobra znajomość programu Optima , Insert mile widziany
•dobrej umiejętności obsługi komputera w tym szczególnie Excel;
•chęci do pracy i zaangażowania;
•umiejętności komunikacji i współpracy w zespole;
kreatywności, samodzielności, zdyscyplinowania, punktualności
Oferujemy:
•stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
•możliwości rozwoju zawodowego;
•umowę o pracę od pon do piątku w godzinach od 7 do 15;
•przyjazną i miłą atmosferę w biurze;
Jeżeli jesteś zainteresowany i spełniasz powyższe warunki prześlij nam swoje CV, list motywacyjny.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy najbardziej odpowiada profilowi stanowiska.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Trans-Krusz Sp. z o.o.Sp.K.z siedzibą w Pszczynie , do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Trans-Krusz Sp. z.o.o Spółka Komandytowa z siedzibą w Pszczynie przy ul. Rybnickiej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt

Tel. 322128523
Ilość wysłanych formularzy: 0
no image