Pracownik Restauracji

KFC Czechowice

Czechowice-Dziedzice

Restauracja KFC w Czechowicach Dziedzicach zatrudni: PRACOWNIKÓW RESTAURACJI w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu.

U NAS MOŻESZ ZAROBIĆ OD 2400 pln

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY

Pracownik Restauracji KFC Czechowice Dziedzice

Twoje zadania: • Przygotowywanie produktów KFC zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższa jakość • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy • Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Jeśli jesteś: • gościnny - bo u nas to podstawa, lubimy ludzi i często się do nich uśmiechamy J • zaangażowany i pracowity - czyli zupełnie jak my kochasz wyzwania! • Zorganizowany i pomocny - bezinteresownie pomagasz, bo my chętnie wspieramy się wzajemnie • ambitny - z łatwością analizujesz dane i chcesz osiągać jak najlepsze wyniki • głodny wiedzy - ciągle chcesz więcej, i jak my lubisz uczyć się od innych

Oferujemy: • Umowa o pracę lub umowa zlecenie - Ty decydujesz • Grafik dostosowany do Twoich potrzeb • Posiłek pracowniczy • Atrakcyjny system premiowy • Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach • Ubezpieczenie zdrowotne i kartę sportową • Możliwość rozwoju i szybkiego awansu zawodowego

Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych.
Dołącz do nas wysyłając swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie lub zgłoś się osobiście do restauracji KFC w Czechowicach Dziedzicach.

Kontakt pod nr tel. 713 861 670
Możesz również odwiedzić naszą stronę www.praca.kfc.pl

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0