Pracownik administracyjno-biurowy

Auto Gleńsk

Pszczyna

Firma Auto Gleńsk poszukuje osoby na stanowisko pracownik administracyjno-biurowy.

Wymagania:
* mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
* wykształcenie minimum średnie
* płynne poruszanie się w środowisku MS Office
* znajomość obsługi sprzętów biurowych
* wysoka kultura osobista
* dokładność, sumienność, punktualność
* skrupulatność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej

Obowiązki:
* poruszanie się w środowisku administracyjno-księgowo-kadrowym
*kontakt z klientem

Dodatkowym atutem będzie znajomość programu SubiektGT oraz znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

* Stabilne zatrudnienie
* Wynagrodzenie w formie podstawy oraz dodatkowej prowizji
* Szkolenia dzięki którym stale można podnosić swoje kwalifikacje
* Pracę w stałych godzinach

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem, listu motywacyjnego) na e-mail : biuro@autoglensk.pl lub osobiście.

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 r.; Dz. Ust. Nr 133 Poz. 833”.

Kontakt

Tel. 324474401
Ilość wysłanych formularzy: 25