samodzielny księgowy

WZD Spółka z o.o.

Pszczyna

WZD Spółka z o.o w Pszczynie ul. Zdrojowa 2 poszukuje pracownika na stanowisko
samodzielnego księgowego.
Opis stanowiska:
-kontrola dokumentów pod względem poprawności,merytorycznej,rachunkowej i podatkowej
-prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
prawa,
-nadzór nad dokumentacją kadrowo-płacową,
-ewidencjonowanie(ujmowanie w księgach z uwzględnieniem przepisów podatkowych CIT i VAT oraz bilansowych faktur zakupu,f-r sprzedaży,wyciągów bankowych i innych dowodów księgowych),
-rozliczanie produkcji oraz kosztów działalności pomocniczej/świadczeń międzywydziałowych
-kontrola i uzgadnianie sald należności i zobowiązań handlowych,
-odpowiedzialność za rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy oraz prowadzenie
wszystkich ewidencji księgowych,
-sporządzanie deklaracji CIT i VAT , INTRASTAT,
-sporządzanie sprawozdań finansowych,
-przygotowanie dokumentacji do audytorów i kontroli skarbowej,
-sporządzanie sprawozdań GUS.
Wymagania:
-wykształcenie kierunkowe
-doświadczenie w dziale księgowości min.3 lata,
-biegła obsługa komputera,
-znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
-wiedza w zakresie zasad rachunkowości i podatków,
-umiejętność współpracy w zespole,
-umiejętność pracy pod presją czasu oraz organizacji pracy własnej,
-odpowiedzialność,systematyczność,terminowość,
-mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
-pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-stabilne warunki pracy i płacy uzależnione od posiadanych kwalifikacji,
-narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych,
-możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt

Tel. 32 210 30 66
Ilość wysłanych formularzy: 9