ślusarz narzędziowy

TCM Polska sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

TCM Polska, lider w zakresie prowadzenia narzędziowni, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Ślusarz narzędziowy

Opis stanowiska :
precyzyjne prace ślusarskie,
ustawianie narzędzi skrawających,
kontrola jakości narzędzi skrawających,

Wymagania :
podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych,
obsługa podstawowych przyborów i narzędzi pomiarowych,
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku),

Naszym pracownikom oferujemy :
Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
Wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,
Umowę o pracę,
Premia wynikowa,
Stabilne warunki zatrudnienia,
Pakiet socjalny.
Kursy jezykowe,
Praca w systemie 3-zmianowym,
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres:
rekrutacja@tcm-polska.pl z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TCM Polska sp. z o.o. z siedzibą w Polkowicach przy ul. Fabrycznej 4 moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Kontakt

Tel. +48 693 833 372
Ilość wysłanych formularzy: 1
Następne » Powrót