Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Hydrochemia

Czechowice-Dziedzice

Firma Hydrochemia, świadczy usługi, rozwiązania i produkty związane z czyszczeniem i dezynfekcją w branży wody przeznaczonej do spożycia oraz badaniami wody. Zajmujemy się również sprzedażą niezbędnego asortymentu związanego z wodą przeznaczoną do spożycia. Ciągłe udoskonalanie funkcjonowania filtrybb.pl, impragnol.pl, jak i tworzenie nowych sklepów, wychodzenie z działalnością poza granice Polski spowodowało, że poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Obsługa sklepów internetowych oraz innych portali sprzedażowych,
• Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych towarów, pomoc w doborze, udzielanie rzetelnej informacji w odpowiedziach na mailowe i telefoniczne pytania Klientów,
• Kompleksowa telefoniczna obsługa Klientów, obsługa posprzedażowa,
• Nadzór nad procesami związanymi z realizacją zamówień, wysyłką produktów oraz listów do Klientów,
• Bieżące weryfikowanie i aktualizowanie wyświetlanych danych i działania stron internetowych/sklepów,
• Zamawianie towarów od producentów, nadzór nad zmianą cen, dostępności towarów,
• Aktywne zdobywanie nowych Klientów, telefoniczne i e-mailowe akcje wychodzące,
• Realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych, realizacja zadań marketingowych i promocyjnych,
• Rozwijanie możliwości zwiększania sprzedaży poprzez wdrażanie nowych rozwiązań,
• Pakowanie, układanie, przenoszenie, towaru w magazynie oraz paczek do Klientów, dbanie o stany magazynowe,
• Sporządzanie kosztorysów i ofert cenowych, raportów, sprawozdań,
• Współpraca z pozostałymi działami firmy,
• Obsługa administracyjna- współtworzenie i wspieranie strategii handlowej firmy, obsługa poczty elektronicznej, obsługa poczty tradycyjnej, portali społecznościowych,
• Wyszukiwanie potencjalnych klientów i nawiązywanie kontaktów,

Od Kandydatów oczekujemy:

• Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (m.in. MS Office),
• Predyspozycje do obsługi telefonicznej: miły głos, dobra dykcja, wysoka kultura osobista,
• Uczciwości, dokładności, systematyczności i konsekwencji w realizacji powierzonych zadań,
• Zdolność do szybkiego uczenia się i pracy pod presją czasu,
• Samodzielności w planowaniu i organizacji własnej pracy,
• Wykształcenia średniego lub wyższego,
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Mile widziana wiedza na temat urządzeń filtrujących i badań wody,
• Mile widziana znajomość systemów sprzedaży internetowej Allegro, Presta, itp.
• Mile widziana umiejętność prowadzenia FB i innych mediów społecznościowych,
• Wysokiej motywacji do pracy i rozwoju,
• Umiejętność negocjacji i planowania,
• Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Stabilność zatrudnienia w intensywnie rozwijającej się firmie,
• Szkolenie wstępne dotyczące asortymentu, obsługi, sprzedaży,
• Praca od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach (9:00-17:00),
• Zatrudnienie na umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 2918 zł - 3205 zł brutto przez pierwsze 6 miesięcy, po tym czasie dodatkowo prowizja od sprzedaży,
• Dużą samodzielność w działaniu,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Informacje dodatkowe:

Praca w Czechowicach-Dziedzicach.
Więcej o Naszej działalności dowiesz się na stronach: www.hydrochemia.pl,www.wodawdomu.pl.www.analizawody.pl,www.filtrybb.pl, www.impragnol.pl, www.czystastudnia.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres biuro@filtrybb.pl

Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), zgodnej z RODO”.

Kontakt

Tel. 602107837
Ilość wysłanych formularzy: 0