Pracownik ds. planowania produkcji

ZM HENRYK KANIA S.A.

Pszczyna

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. Prowadzone przez Henryka Kanię zakłady to nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

ZADANIA:

• analiza i wprowadzanie zamówień do systemu informatycznego,
• sporządzanie planów produkcji,
• monitorowanie stanów magazynowych gotowych produktów,
• bieżące prace biurowe.

WYMAGANIA:

• wykształcenie co najmniej średnie,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie miłym atutem,
• dobra organizacja pracy, skrupulatność i systematyczność,
• samodzielność w działaniu.

OFERUJEMY:

• możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pakiet benefitów, między innymi:

ubezpieczenie grupowe,
paczki świąteczne,
pożyczki dla pracowników,
bezpłatne szczepienia przeciw grypie,
rabaty na firmowe zakupy,
program MyBenefit.

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji na podany kontakt:

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
43-200 Pszczyna Ul. Korczaka 5

e-mail: rekrutacja@zmkania.pl

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt

Tel. 322103247 wew. 112
Ilość wysłanych formularzy: 3