Specjalista ds. księgowości

Carbo Asecura S.A.

Pszczyna

Broker Ubezpieczeniowy Carbo Asecura S.A. z siedzibą w Pszczynie szuka pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:
W zakresie obowiązków specjalisty ds. księgowości będzie m. in. prowadzenie akt osobowych pracowników, prowadzenie umów ze zleceniobiorcami, księgowanie operacji gospodarczych, koordynacja obiegu dokumentów księgowych, prowadzenie rozliczeń ze zleceniobiorcami i kontrahentami, monitorowanie procesu płatności oraz archiwizowanie dokumentów.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeń
• wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
• praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 - 16:00
• wprowadzenie i wsparcie merytoryczne
• dostęp do szkoleń
• przyjazną i partnerską atmosferę
• ubezpieczenie zdrowotne pokrywane przez pracodawcę po okresie próbnym
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• narzędzia pracy (telefon, komputer)

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie
• co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość programów księgowych i kadrowych (mile widziana znajomość programów Comarch)
• mile widziana obsługa programu Płatnik
• znajomość pakietu MS Office
• dobra organizacja czasu pracy
• samodzielność, dokładność oraz zaangażowanie
• czynne prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 8