mojapraca.pl - Spawacz MIG- MAG, Magazynier, Specjalista d/s zaopatrz.

Spawacz MIG- MAG, Magazynier, Specjalista d/s zaopatrz.

Komet Spółka z.o.o

Pszczyna

KOMET- firma produkcyjna : branża metalowa( spawanie konstrukcji stalowych)
zatrudni :
Spawaczy MIG-MAG
Wymagania:
- umiejętność spawania,
- obowiązkowość
- pracowitość
- zdyscyplinowanie
Oferujemy dobre warunki zatrudnienia, umowa o pracę po okresie próbnym, praca w Pszczynie, system dwuzmianowy.
Możliwość zdobycia lub aktualizacji uprawnień spawalniczych.
Magazynier:
Wykształcenie średnie techniczne ( branża metalowa)
Znajomość gatunków stali,
Biegła obsługa komputera ( przyuczenie do obsługi programu magazynowego),
Rzetelność, systematyczność, obowiązkowość
Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej.
Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki- samodzielne stanowisko
Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie techniczne ( branża metalowa, ślusarstwo)
- biegła obsługa komputera m.in. program exel
- znajomość rodzajów i gatunków stali,
- mile widziane doświadczenie w dziedzinie zaopatrzenia i sprzedaży.
Podstawowe obowiązki: składanie ofert handlowych, organizacja dostaw do klienta wyprodukowanych w firmie wyrobów, sporządzanie dokumentacji wysyłkowej, składanie zamówień na materiały do produkcji.
Prosimy o przesyłanie CV na adres : komet@komet-pszczyna.eu

Kontakt

Tel. 32/2103634
Ilość wysłanych formularzy: 1