KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

AMBRA SP. Z O.O.

Pszczyna

Ambra Sp. z o.o. to spółka należąca do Grupy Eurocash - 8. największej firmy w Polsce.

Ambra, zajmująca się dystrybucją produktów chemii gospodarczej i kosmetyków, jest liderem w swojej branży na południu Polski i trzecią co do wielkości firmą w skali całego kraju.

Naszym celem jest zdobycie pozycji lidera, co wymusza ciągłe doskonalenie firmy, zapewniając ciekawe, rozwojowe i kreujące rynek projekty.

Obecnie poszukujemy:
KIEROWCÓW SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Kluczowe zadania:
- dystrybucja towaru do klientów

Idealny kandydat powinien posiadać:
- doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego
- dobra organizacja pracy
- dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat. B lub C - mile widziane

Na tym stanowisku zapewniamy:
- nowe bardziej atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- umowę o pracę na pełen etat,
- atrakcyjny system premiowania,
- długofalową współpracę,
- telefon służbowy.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres: adam_kurczyk@ambra-czechowice.pl
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Kontakt

Tel. 516-011-779
Ilość wysłanych formularzy: 3
no image