mojapraca.pl - Operatora Maszyn Obróbczych i CNC

Operatora Maszyn Obróbczych i CNC

Shiloh Industries

Bielsko-Biała

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie.
W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie codziennej konserwacji maszyn, używanych narzędzi i przyborów zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
• Utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku
• Należyte zabezpieczenie i ewidencja produktów wadliwych oraz do przerobu
• Zabezpieczenie wykonanej produkcji zgodnie z wymogami jakościowymi, środowiskowymi i przepisami BHP
• Wykonywanie zadań przydzielonych przez bezpośredniego przełożonego

Wymagania:
• Wiedza z zakresu programowania i obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie
• Znajomość podstaw technologii obróbki skrawaniem

Oferujemy:
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• możliwość rozwoju zawodowego
• umowę o pracę na pełny etat
• możliwość przyuczenia do zawodu
• atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
• stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
• program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
• podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
• „Wczasy pod gruszą”
• dopłata do biletów miesięcznych
• piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 3
Następne » Powrót