Serwisant , konserwator , magazynier maszyn budowlanych

Firma Szendera Szendera Marcin

Pszczyna

Firma Szendera Szendera Marcin zajmuje się wynajmem maszyn budowlanych od ponad 10 lat.

Poszukujemy osoby na stanowisko :

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

-Bieżąca kontrola , konserwacja oraz usuwanie usterek
-Okresowe przeglądy maszyn
-Usuwanie awarii w maszynach będących u Klienta
-Dbałość o jakość wydawanego sprzętu
-Weryfikacja maszyn i urządzeń po okresie najmu
-Wydawanie, przyjmowanie, załadunek i rozładunek maszyn i urządzeń
-Drobne prace porządkowe

WYMAGANIA:

-Komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z klientami
-Znajomość maszyn budowlanych mile widziana
-Umiejętność pracy w zespole
-Uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane
-Prawo jazdy kat "B" (mile widziane B+E,C)

OFERUJEMY:

-Stałą pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
-Atrakcyjne warunki finansowe
-Umowa o pracę po okresie próbnym (pełen etat )
-Niezbędne narzędzia pracy
-Pracę na jedną zmianę

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych
W tytule proszę wpisać PRACA

Kontakt

Tel. 603 663 281
Ilość wysłanych formularzy: 7
no image