mojapraca.pl - Specjalista ds. jakości

Specjalista ds. jakości

Sel-work

Czechowice-Dziedzice

Tytuł stanowiska: Specjalista ds. jakości

Lokalizacja: Czechowice- Dziedzice

Branża: Pracownik biurowy

Dni pracy: poniedziałek - piątek

Zadania:

- opracowywanie dokumentacji dotyczącej wdrażanych systemów zarządzania jakością (procedury, instrukcje, księgi jakości, itp.);
- opracowywanie dokumentacji jakościowej związanej z realizacją produkcji (analizy, raporty, zbieranie i weryfikacja danych, wykresy, plany kontroli itp.);
- zbieranie i analiza danych niezbędnych dla systemu zarządzania jakością;
- uczestnictwo w audytach zewnętrznych oraz przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych, sporządzanie raportów, weryfikacja i nadzorowanie statusu działań po-audytowych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe inżynierskie
Minimum 6 miesięczne doświadczenie w dziale jakości
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Znajomość dokumentacji jakościowej
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności kandydata

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę

Start pracy: Od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Kontakt

Tel. 533255905
Ilość wysłanych formularzy: 2
Następne » Powrót