MAGAZYNIER

Marbet Spółka z o.o.

Bielsko-Biała

Zakład Produkcyjny w Bielsku-Białej przy ul. Chochołowskiej 28
poszukuje pracowników na stanowisko: Magazyniera

Opis stanowiska:
• przyjmowanie surowców i wydawanie wyrobów gotowych zgodnie
z procedurami wewnętrznymi,
• sporządzanie dokumentacji magazynowej,
• obsługiwanie istniejącego oprogramowania.

Wymagania:
• wykształcenie średnie lub zawodowe,
• pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe,
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Firma oferuje:
• stabilne zatrudnienie,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
• pakiet medyczny,
• ubezpieczenie grupowe,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

CV proszę przesyłać na adres mailowy: kadry@marbet.com.pl w tytule wpisując:
Magazynier

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Kontakt

Tel. 338127184
Ilość wysłanych formularzy: 3
no image