Dział Logistyki - Wydział Odlewni

Shiloh Industries

Bielsko-Biała

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie.
W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Opis stanowiska:

• Udział przy tworzeniu planów produkcyjnych.
• Przygotowywanie głównych raportów logistycznych na poranne spotkania.
• Praca z fakturami - codzienna koordynacja dokumentów sprzedażowych oraz comiesięczne potwierdzenie faktur do odliczenia podatku VAT.
• Wsparcie działu logistyki w codziennych działaniach - praca w zastępstwie koordynatora logistyki/planisty w dniu jego nieobecności.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• mile widziana specjalizacja Logistyka
• mile widziane doświadczenie (np. staż, praktyka) w dziale Logistyki, Magazynie itp.
• znajomość pakietu Ms Office (zwłaszcza Excel)
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

Oferujemy:
• Umowę zlecenie na czas trwania praktyki (3 miesiące)
• Karierę w międzynarodowej firmie z branży automotive
• Możliwość współpracy ze specjalistami w swojej branży
Pakiet socjalny, między innymi:
• Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
• Zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
• Dofinansowanie do karty sportowej Multisport

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1
no image
Następne » Powrót