OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Spółka Jawna

Czechowice-Dziedzice

OFERTA PRACY

Hurtownia elektryczna DOMUS z ponad 25-cio letnim doświadczeniem na rynku zatrudni pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

• obsługa kanału dystrybucji firmy poprzez e-commerce;
• obsługa sprzedaży internetowej, aukcyjnej;
• odpowiedzialność za wizerunek sklepu, sprzedaż i promocje;
• wprowadzanie oraz nadzór nad poprawnością danych w systemie;
• monitorowanie działań konkurencji;
• współpraca przy akcjach promocyjnych social media;
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
• współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

• zdolność analitycznego myślenia;
• dyspozycyjność, komunikatywność, samodzielność;
• dobra znajomość obsługi komputera, sytemu Microsoft Windows oraz
oprogramowania biurowego (np. Open Office);
• znajomość funkcjonowania sklepów internetowych, serwisów
sprzedażowych, aukcyjnych, porównywarek oraz znajomość obsługi platform
wysyłkowych;
• umiejętność pracy wielozadaniowej z własną inicjatywą i samodzielnością w
działaniu;
• dobra organizacja czasu pracy, terminowość;
• mile widziane: doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego;
• mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej.

Oferujemy:

• interesującą pracę w młodym, zgranym zespole;
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• pełne wyzwań stanowisko pracy;
• możliwość rozwoju zawodowego w obszarze e-commerce oraz branży
elektrycznej;
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;
• dodatkowe ubezpieczenie.

PRACA W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH

CV ze zdjęciem + list motywacyjny prosimy przesłać na adres: praca@domus.info.pl
lub dostarczyć osobiście do firmy DOMUS SP. J. ul. Zielona 9A,
43-502 Czechowice-Dziedzice

Prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DOMUS A.Chromik i Wspólnicy Sp. J. z siedzibą w Czechowicach (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Kontakt

Tel. 32 215 28 40
Ilość wysłanych formularzy: 8
no image