Główny energetyk

Walcownia Metali "Dziedzice" S.A.

Czechowice-Dziedzice

Walcownia Metali „Dziedzice” S.A.
Walcownia to polska marka znana na świecie jako producent półfabrykatów z metali niezależnych, a w szczególności prętów i rur mosiężnych, rur kondensatorowych do wymienników ciepła, a także taśm mosiężnych i stalowych oraz krążków monetarnych do wyrobu monet.
Historia firmy sięga 1896 roku.
Marka „Dziedzice”, to połączenie tradycji z nowoczesnością.
Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:
GŁÓWNY ENERGETYK

Zakres obowiązków
• Zapewnienie ciągłości dostaw wszystkich potrzebnych nośników energii o odpowiednich parametrach dla zaspokojenia potrzeb jednostek organizacyjnych Spółki,
• Nadzór i koordynacja zamówień na media energetyczne dla Spółki,
• Nadzór nad sprzętem rozliczeniowym w układach sieci elektrycznych i energetycznych,
• Nadzór nad dokumentacją techniczną instalacji i urządzeń energetycznych.
• Zapewnienie racjonalnej gospodarki elektryczno-energetycznej w Spółce,
• Ogólny nadzór nad działalnością elektryczno-energetyczną wydziałów produkcyjnych i zaplecza technicznego.
• Nadawanie ogólnych kierunków rozwoju na odcinku elektroenergetyki w Spółce, a w szczególności w zakresie rozbudowy Spółki dla prawidłowej eksploatacji modernizowanych urządzeń oraz uzyskania poprawy wskaźników techniczno-ekonomicznych,
• Udział w realizowaniu zadań inwestycyjnych i remontowych sieci i urządzeń energetycznych.
• Kontrola czasu pracy i harmonogramów pracy podległych zespołów.

Od kandydatów oczekujemy
• min 5 letnie doświadczenie,
• wykształcenie wyższe techniczne,
• znajomość urządzeń i infrastruktury elektro energetycznej, uprawnienia dozoru i eksploatacji w zakresie urządzeń instalacji i sieci elektrycznych,
• znajomość Ustawy Prawo Energetyczne, rozporządzeń wykonawczych, przepisów eksploatacjach branżowych,
• samodzielność i umiejętność organizacji pracy,
• komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
• łatwość nawiązywania kontaktów,
• kreatywność, innowacyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie a zarazem nieszablonowe podejście do realizowanych działań,
• dyspozycyjność,
• samodyscyplina oraz doskonała organizacja własnej pracy w powiązaniu z pracą całego zespołu,
• umiejętności pracy pod presją czasu.
Naszym pracownikom proponujemy:
• pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• możliwość samorealizacji,
• udział w budowaniu wysokiej pozycji marki na rynku w Polsce i za granicą,
• wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• pakiet socjalny.
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres: rekrutacja@walcownia.com.pl
z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Walcownia Metali „Dziedzice” S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Kaniowskiej 3 moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Jeżeli wyrażają Państwo chęć udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Walcownię Metali „Dziedzice” S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Kaniowskiej 3,w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Walcownia Metali „Dziedzice” S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Kaniowskiej 3.

Pełny obowiązek informacyjny znajduje się na stronie:
walcownia.com.pl/ochrona-danych-osobowych/
Więcej o nas na:
walcownia.com.pl/

Kontakt

Tel. 32 7143050
Ilość wysłanych formularzy: 0