Sprzątaczka / Pracownik gospodarczy

Marbet Spółka z o.o.

Bielsko-Biała

Opis stanowiska:
Zatrudnimy osoby do:
• sprzątania biur, pomieszczeń socjalnych i ciągów komunikacyjnych,
• prac gospodarczych na ternie i wokół obiektów pracodawcy,
• praca jednozmianowa,
• oferta pracy kierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Wymagania:
• chęć podjęcia pracy,
• doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach,
• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Firma oferuje:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Osoby zainteresowane niniejszym stanowiskiem prosimy o przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV i przesłanie ich na adres:
kadry@marbet.com.pl
w tytule wpisując: Sprzątaczka lub Pracownik gospodarczy

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2014 poz. 1182)".

Kontakt

Tel. 338127184
Ilość wysłanych formularzy: 3
no image
Następne » Powrót