KIEROWCA Z KATEGORIĄ C

Przedsiębiorstwo Transportowe Poltrans A.Rucińska, A.Grąbczewski Spółka Jawna

Pszczyna

Przedsiębiorstwo Transportowe Poltrans A.Rucińska, A.Grąbczewski Spółka Jawna w Siedlcach zatrudni osobę na stanowisko: KIEROWCA
do przewozu gazów technicznych.

Miejsce pracy: Pszczyna na terenie zakładu LINDE GAZ POLSKA

Opis stanowiska:

• realizacja zleceń transportowych
• przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy i jazdy
• dbałość o powierzony ładunek
• dbałość o pojazd i dodatkowy sprzęt
• rozwózka gazów w butlach, wiązkach do klientów, zakładów i składów firmy LINDE GAZ POLSKA

Wymagania:

• prawa jazdy kat.C + Karta Kierowcy
• aktualne badania lekarskie i psychologiczne
• zaświadczenie o niekaralności
• 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów pow. 3,5 t

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie
• praca od poniedziałku do piątku
• miesięczna premia w zależności od uzyskanych wyników wykonanej pracy
• system pracy oparty o dostawę towaru do klientów i powrót ze zwrotami do zakładu Linde Gaz Polska w Pszczynie tego samego dnia
• ubezpieczenie grupowe
• szkolenie przygotowujące do pracy
• możliwość zrobienia kursu ADR podstawowego na koszt firmy
• możliwość zrobienia kursu prawa jazdy kat. E na koszt firmy
• możliwość zrobienia kursu na obsługę wózków widłowych na koszt firmy

Szczegółowe informacje pod nr tel: 32-449-27-95, 601614096
CV prosimy wysyłać na e-mail: pszczyna@poltrans.siedlce.pl

Kontakt

Tel. 601614096
Ilość wysłanych formularzy: 2