Menu

Monter/ka szaf sterowniczych - Mikuszowice

Work Service S.A.

Bielsko-Biała

Aplikuj !

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 2010

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (Mikuszowice)

Obecnie dla Naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Monter/ka szaf sterowniczych

Zadania:
- montaż szaf sterowniczych, kasetek,
- efektywne wykonywanie powierzonych obowiązków,
- należyte dbanie o powierzone narzędzia,
- praca w oparciu o pisemne instrukcje.

Wymagania:
- zdolności manualne,
- sumienność, odpowiedzialność, dokładność,
- gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym,
- doświadczenie w pracach monterskich mile widziane.

Oferujemy
- możliwość podnoszenia kwalifikacji,
- interesująca prace w innowacyjnym środowisku,
- zatrudnienie od zaraz,
- stołówkę zakładową,
- parking zakładowy,
- linie autobusowe nr.10 i 20,
- bus pracowniczy JM Bus.

Zainteresowane osoby prosimy składanie aplikacji przez stronę:
rms.workservice.pl/dashboard/offer/29603431?channelId=6180423
lub kontakt telefoniczny 797-990-648

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl . Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”

„Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi” APLIKUJ

Kontakt

Tel. 797-990-648
Ilość wysłanych formularzy: 1
Następne » Powrót