Menu

Ustawiacz - zatrudnienie bezpośrednio przez firmę!

Electropoli Poland Sp z o.o.

Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na stanowisku USTAWIACZA będzie odpowiedzialna m.in. za:

- nadzór nad stabilnym przebiegiem procesu linii malowania,
- dozowanie chemii,
- regulacja ustawień,
- konserwacja,
- stan i sposób przechowywania środków chemicznych zmagazynowanych przy linii.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( mile widziana praca przy obsłudze maszyn jako operator lub ustawiacz),
- gotowość do pracy w systemie zmianowym, 4-brygadowym
- komunikatywność,
- poczucie odpowiedzialności,
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja pracy,
- dyspozycyjność.

Firma oferuje:

- atrakcyjny pakiet wynagrodzenia wraz z premią, dodatkami i nagrodami,
- zatrudnienie bezpośrednio przez przedsiębiorstwo
- bogaty pakiet socjalny
- zorganizowane przewozy dla pracowników spoza Bielska-Białej oraz bezpłatne przejazdy liniami MZK nr 19 i 29,
- możliwość rozwoju zawodowego - system szkoleń, ścieżka rozwoju w wewnętrznej strukturze firmy, kursy specjalistyczne i podnoszące kwalifikacje,
- pakiet kultura - konkursy dla pracowników oraz ich dzieci, dofinansowanie do biletów do teatru, kina oraz wycieczek turystycznych dla pracowników i ich rodzin,
- pakiet sport - dofinansowane przez pracodawcę karnety sportowe (baseny, siłownie) oraz aktywności sportowe pracowników (piłka nożna, bieganie, triatlon),
- stołówka pracownicza oferująca śniadania i obiady w atrakcyjnych cenach,
- możliwość rozwojowej i satysfakcjonującej pracy w dobrej atmosferze, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży Automotive.

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail praca@electropoli.pl podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska: Ustawiacz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Electropoli Poland Sp z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Electropoli Poland Sp z o o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Klauzula informacyjna:
Pragniemy  poinformować, jakie dane zbieramy i dlaczego oraz jak ich używamy w procesach rekrutacji.
 
Trzy główne rodzaje danych, które gromadzimy to:
dane kontaktowe,
dane dotyczące przebiegu kariery i wcześniejszego zatrudnienia
dane dotyczące posiadanych uprawnień/umiejętności. 
 
Pani/Pana dane przetwarzamy na podstawie przepisów Ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy w szczególności art. 22-1 oraz w przypadku Pani/Pana zgody - dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO. 
 
WAŻNE! W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia. 
 
Może się również zdarzyć, że Pana/Pani dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 punkt f RODO* (prawnie uzasadnione interesy realizowane przez spółkę) - mogą Państwo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw - z przyczyn związanych ze swoją szczególną sytuacją - wobec przetwarzania swoich danych opartych na tej podstawie. 
 
Dane podawane na potrzeby rekrutacji podaje Pani/Pan dobrowolnie, jednak są one niezbędne w celu weryfikacji kandydatów do pracy - ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym.

Electropoli Poland Sp. z o.o. nie wykorzystuje danych z procesów rekrutacyjnych do innych celów. 
 
Dostęp do Pani/Pana danych mają jedynie upoważnieni pracownicy Electropoli Poland Sp. z o.o., w szczególności są to pracownicy Działu HR, Zarząd Spółki oraz kierownik działu, do którego Pani/Pan aplikuje. 
 
Dane z procesów rekrutacyjnych przetwarzane będą do 6 miesięcy od dnia zakończenia danego procesu rekrutacyjnego i/lub w przypadku zgody na przyszłe procesy rekrutacyjne do momentu jej cofnięcia ale nie dłużej niż 3 lata. 
 
Informujemy, że ma Pani/Pan prawo do żądania od Electropoli Poland Sp. z o.o.  dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. 
 
Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej, nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania. 
Zawsze w razie wątpliwości odnośnie swoich danych może Pani/Pan skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych, m.geilke@orleccy.pl, tel. 577-631-313.
 
Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Kontakt

Tel. 33 472 7309
Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót