Specjalista ds. obsługi jednostek samorządu terytorialnego

EMPIRIA DUO SP. Z O.O. SP. K.

Jastrzębie Zdrój

Pracodawca: Firma Empiria Duo zajmująca się kompleksową obsługą jednostek samorządowych z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju poszukuje osób chętnych do pracy biurowej.

Czym się zajmujemy?

Pomagamy przedsiębiorstwom oraz jednostkom samorządowym w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Jeśli posiadasz:

- wykształcenie administracyjne, socjologiczne lub pokrewne,
- doświadczenie przy pracy z aktami prawnymi,
- umiejętność logicznego myślenia,
- entuzjazm, empatię i zaangażowanie,
- wysokie zdolności komunikacyjne,
- umiejętność wyszukiwania informacji oraz chęć uczenia się i dalszego rozwoju,
- umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Co oferujemy?

- pracę w oparciu o umowę o pracę na pełnym etacie,
- wynagrodzenie zasadnicze + premia adekwatna do rezultatów pracy,
- wsparcie merytoryczne.

Zakres Obowiązków:

- opracowanie, analiza i aktualizacja dokumentów jednostek samorządowych pod kątem zmian w przepisach prawa,
- pomoc w przeprowadzaniu audytów, tworzenie dokumentacji,
- konsultacje i doradztwo.

Kontakt

Tel. 728295434
Ilość wysłanych formularzy: 1
Następne » Powrót