Specjalista ds. wdrożeń IT / IT Project Consultant

LIS Polska Sp. z o.o.

Pszczyna

Obecnie do naszego oddziału w Pszczynie poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do działu technicznego.

Opis stanowiska:
- Samodzielne przeprowadzenie wdrożenia naszego systemu dla transportu,
spedycji i logistyki u klientów
- Analiza wymagań klienta
- Bieżąca obsługa klienta
- Wsparcie klienta w zakresie optymalizacji procesów biznesowych z pomocą
oprogramowania WinSped®
- Udział w rozwoju systemu WinSped®

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (mile widziana informatyka, logistyka - idealnie z
doświadczeniem zawodowym)
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
- Dobra znajomość IT i/lub procesów logistycznych
- Umiejętność szybkiej organizacji pracy

Oferujemy:
- Stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kariery zawodowej
w międzynarodowej organizacji, możliwość praktykowania języka obcego
- Udział w dużych, profesjonalnie realizowanych projektach
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy oraz szkolenia za granicą
- Komfortowe, nowoczesne biuro w centrum Pszczyny

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i /lub niemieckim z podaniem oczekiwanej wysokości wynagrodzenia oraz możliwego najwcześniejszego terminu rozpoczęcia pracy.

Kontakt

Tel. +48 32 441 47 00
Ilość wysłanych formularzy: 1