Ślusarz Narzędziowy

Shiloh Industries

Bielsko-Biała

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie.
W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Zakres obowiązków:
•Wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
•Dobór narzędzi niezbędnych do wykonania komponentów
•Dbanie o utrzymanie właściwego stanu narzędzi i maszyny

Wymagania:
•Doświadczenie na stanowisku frezer, tokarz, szlifierz
•Znajomość i umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
•Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi m.in. suwmiarka, mikrometr, średnicówka
•Zaangażowanie i motywacja do pracy
•Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)

Mile widziane:
•Znajomość tłoczników lub form
•Znajomość i umiejętność obsługi maszyn: wiertarka słupowa, szlifierka płaszczyznowa, szlifierka do wałków
•Uprawnienia na suwnice, żurawie, wózki widłowe

Firma oferuje:
•Umowę o pracę
•Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
•Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
•atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
•stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
•program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
•podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
•„Wczasy pod gruszą”
•dopłata do biletów miesięcznych
•piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin
•Karta sportowa Multisport APLIKUJ

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0