Inżynier jakości

MTM CEE Sp. z o.o. Sp.k.

Miedźna

Misją firmy MTM CEE Sp. z o.o. Sp. k. jest być partnerem firm produkcyjnych w zakresie procesów mycia, gratowania i trawienia przemysłowego na klasę czystości i zgodnie z wymaganiami Klienta.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

INŻYNIER JAKOŚCI

Miejsce pracy - Wola

Zakres obowiązków:
• Kontakt z Klientem w zakresie ustalenia oraz walidacji dokumentacji jakościowej,
• Rozpatrywanie reklamacji Klienta (raporty 8D) oraz wdrażanie akcji korygujących i naprawczych,
• Opracowanie aktualizacja dokumentacji jakościowej procesów produkcyjnych (Flow Chart, PFMEA, Plan Kontroli, APQP),
• Uczestnictwo w rozwoju projektów,
• Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników jakościowych,
• Przeprowadzanie procesu zatwierdzania wyrobów u klienta - PPAP,
• Przeprowadzanie audytów wewnętrznych
• Nadzór nad wynikami audytów procesu oraz analiz rozwiązywania problemów dotyczących procesów produkcyjnych.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Doświadczenia w dziale jakości w branży motoryzacyjnej minimum 1 rok
• Doświadczenie w uruchamianiu nowych projektów,
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego,
• Znajomość narzędzi zarządzania jakością: FMEA, PPAP, 8D, Control Plan, 5Why, APQP, Ishikawa,
• Umiejętność wykorzystania technik i narzędzi jakościowych w praktyce,
• Znajomość Systemu ISO 9001:2015
• Umiejętność pracy zespołowej, radzenie sobie ze stresem oraz orientacja na Klienta,
• Bardzo dobra organizacja pracy,
• Pro-aktywność i samodzielność
• Zdolności analityczne, innowacyjność, komunikatywność,
• Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego (w tym szkolenia)
• Interesującą, stabilną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w młodym zespole

Termin składania CV do dnia 30.11.2018

Więcej informacji o MTM CEE Sp. z o.o. Sp. k. na stronie www.mtm-cee.com. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: k.hulboj@mtm-cee.com
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 r. (RODO)".

Kontakt

Tel. +48 602 763 066
Ilość wysłanych formularzy: 1