Operator maszyn odlewniczych

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPERATOR MASZYN ODLEWNICZYCH - PRACA STAŁA

Zakres obowiązków:
-obsługa maszyny odlewniczej,
-realizacja zadań produkcyjnych w oparciu o standardy BHP i standardy jakościowe,
-należyte raportowanie wykonanej produkcji,
-utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku,

WYMAGANIA:
-Doświadczenie w pracy na wydziałach produkcyjnych, mile widziane w branży motoryzacyjnej,
-Zaangażowanie i motywacja,

Mile widziane:
-Podstawy budowy i zasady działania maszyny odlewniczej lub pras hydraulicznych
-Doświadczenie w pracy z ciekłym metalem
-Uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnice

FIRMA OFERUJE:

-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Umowę o pracę na pełny etat ,
-Możliwości rozwoju,
-Atrakcyjny pakiet socjalny,

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE

Osoby spełniające kryteria, prosimy o wysyłanie CV na praca@hrsigma.pl z dopiskiem OPERATOR MASZYN ODLEWNICZYCH

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
no image