Kasjer-dysponent

Bank Spółdzielczy Czechowice-Dziedzice-Bestwina

Czechowice-Dziedzice

Bank spółdzielczy Czechowice-Dziedzice-Bestwina poszukuje pracownika na stanowisko kasjer-dysponent. Praca w centrali banku w Czechowicach-Dziedzicach oraz w filii w Bestwinie.

Zakres obowiązków:

- udzielanie klientom informacji o aktualnej ofercie depozytowej i kredytowej banku, wykonywanie czynności kasowych,
- bieżąca obsługa wpłat na rachunki w innych bankach,
- przestrzeganie stanu gotówki w kasie,
- obsługa i rozliczanie bankomatu,
- obsługa kart płatniczych,
- obsługa zleceń stałych z rachunków klienta.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub finansowe),
- doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych będzie dodatkowym atutem
- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z Klientami,
- wysoka kultura osobista
- nastawienie na osiąganie zamierzonych rezultatów,
- kurs kasjera walutowo-złotowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- pracę w Banku z polskim kapitałem,
- ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
- możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego,
- umowę o pracę.

CV oraz list motywacyjny należy przesłać na adres dmaron@bsczechowice.com.pl - w temacie - Praca - lub osobiście złożyć w centrali banku - 43-502 Czechowice-Dziedzice, Słowackiego 14.

Koniecznie prosimy o pozostawienie numeru kontaktowego oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w CV.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Kontakt

Tel. 32 214 44 04
Ilość wysłanych formularzy: 3