Pomoc serwisanta, obsługa wypożyczalni - kampery i przyczepy

Transa-M

Pszczyna

Nasze przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1988r. Siedziba firmy Transa-M mieści się w Pszczynie (woj. śląskie). Specjalizujemy się w sprzedaży oraz serwisie przyczep towarowych, przyczep i samochodów kempingowych.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: Pomoc serwisanta

Oczekiwania:

- Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
- Dyspozycyjność
- Samodyscyplina oraz dobra organizacja własnej pracy w powiązaniu z pracą całego zespołu
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej - na stanowisku mechanika pojazdów samochodowych

Zakres obowiązków:

- Obsługa wypożyczalni przyczep
- Montaż haków holowniczych
- Przygotowywanie kamperów i przyczep kempingowych do sprzedaży - mycie, sprzątanie itd.
- Składanie przyczep towarowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres email:
biuro@transa-m.pl

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Transa-M umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Kontakt

Tel. 602289921
Ilość wysłanych formularzy: 1