Menu

Tu znajdziesz wszystkie odpowiedzi! - praca Bielsko-Biała

International Quick Service Polska Sp. z o. o.

Bielsko-Biała

Tu odpowiemy Ci na Twoje pytania!

Kim jesteśmy?
- Firmą z 13 letnim doświadczeniem na rynku automotive. Działamy w Polsce i za granicą.

Jaka to praca?
- Kontrola jakości części do produkcji samochodów.

W jakim mieście?
- Bielsko-Biała

Co należy robić?
- Sprawdzać czy części do produkcji samochodów są poprawnie wykonane. Wystarczy, że oddzielisz te pełnowartościowe od wadliwych. Na koniec wypełnisz tabelkę i przekażesz w ten sposób informacje o swojej pracy i produktach, które sprawdzałeś.

Czy będę wiedział jak zrobić poprawną kontrolę?
- Dostaniesz instrukcję co dokładnie należy sprawdzić, dodatkowo cały czas będzie pracował z Tobą Koordynator zespołu, który Cię przeszkoli i przygotuje do pracy oraz pomoże w razie problemów.

Czy potrzebne jest doświadczenie na takim stanowisku?
- Nie, wszystkiego Cię nauczymy. Chociaż zawsze mile widziane.

Kogo szukacie?
- Osób rzetelnych, potrafiących pracować w zespole, przekazywać informacje, chętnych do pracy oraz dbających o swoje miejsce pracy.

Co dajecie w zamian?
- Umowę zlecenie +ZUS, stabilność zlecenia - podpisujemy umowę do przodu na dłuższy okres czasu, pracę w dogodnej lokalizacji, atrakcyjną stawkę i dodatki oraz premię za efektywność pracy, stałą opiekę Koordynatora w zakładzie.

Teraz MY!
Podoba Ci się oferta? Wyślij CV na wskazany adres e-mail.
Nie zapomnij o zgodzie na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.

To nie są wszystkie pytania?
Nie ma sprawy. Wyślij CV, oddzwonimy, odpowiemy.

Informujemy, że Administratorem Pana/ Pani danych osobowych jest spółka International Quick Service Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Jasna 8, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach pod numerem KRS 0000150730, NIP 6312366317, REGON 277958168.

Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez International Quick Service Polska Sp. z o.o. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

Pani/ Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej oraz nie będą profilowane.

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy spółki.

Podanie przez Panią/ Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku nie podania danych rekrutacja nie będzie możliwa do zrealizowania.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę International Quick Service Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne."

Jeżeli wyraża Pan/ Pani chęć udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie do powyższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę do przetwarzania moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez International Quick Service Polska Sp. z o.o."

Kontakt

Tel. 690858500
Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót