Płatny Staż - JAKOŚĆ

Electropoli Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali wykonanych z metalu i tworzyw sztucznych. Posiadamy profesjonalne i zautomatyzowane linie lakiernicze z różnorodnym zakresem powłok ochronnych. Jesteśmy certyfikowanym dostawcą dla większości europejskich producentów samochodów, ciężarówek, autobusów, naczep. Posiadamy certyfikat ISO/TS 16949, a także certyfikat ISO 14001. Więcej informacji na stronie www.electropoli.pl.

OPIS STANOWISKA
-przygotowywanie danych statystycznych, wskaźników jakościowych,
-wystawianie świadectw jakości,
-przygotowywanie wizualizacji wewnętrznych, materiałów do szkoleń i szkoleń po-reklamacyjnych.

WYMAGANIA
-studenci ostatnicj lat studiów (mile widziani studenci kierunków technicznych),
-znajomość MS Office (Word, EQxcel, Power Point),
-komunikatywna znajomość języka angielskiego,
-dobra organizacja pracy,
-odpowiedzialność za powierzone zadania,
-kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
-chęć rozwoju.

FIRMA OFERUJE
-zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
-zdobycie doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie z branży automotive,
-poznanie nowoczesnych procesów oraz technologii,
-pomoc ze strony doświadczonej oraz wykwalifikowanej kadry pracowników,
-wsparcie Opiekuna Stażu,
-możliwość uzyskania materiałów do pracy dyplomowej,
-zaświadczenie z odbycia stażu (referencje),
-możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu.

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail:
praca@electropoli.pl.

W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Płatny Staż - Jakość". Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Electropoli Poland Sp z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Electropoli Poland Sp z o o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót