Menu

Pakowaczki - praca w magazynie

Staff Service Sp. z o.o.

Żory

Staff Service Sp. z o.o. jest polską firmą - agencją zatrudnienia z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.

Poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko
Pakowaczki - praca w magazynie
Miejsce pracy: Rudziczka (obok Żor)

OFERUJEMY:

• Pracę od zaraz,
• Pracę na II zmiany od poniedziałku do piątku,
• Pracę stałą i umowę o pracę.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie cv na nasz adres email: @

W temacie wiadomości prosimy o podanie numery referencyjnego: RNP/28/18

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Staff Service Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133, poz.926 z póź.zm.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji. Oświadczam jednocześnie iż jestem świadomy, że moje dane osobowe mogą zostać usunięte z bazy Staff Service Sp. z o.o. bez mojej zgody.”

Administratorem Państwa danych osobowych jest Staff Service Sp.z o.o. Państwa dane osobowe są gromadzone wyłącznie na potrzeby bieżących i przyszłych rekrutacji. Zebrane dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom określonym przez obowiązujące prawo w tym zakresie. Jednocześnie informujemy, iż każdy zarejestrowany w naszej bazie danych Kandydat ma prawo do aktualizacji przesłanej aplikacji.

Kontakt

Tel. 338221011
Ilość wysłanych formularzy: 1
Następne » Powrót