Menu

MONTER/KA SPRZĘTU

Kontakt Simon S.A.

Czechowice-Dziedzice

KONTAKT-SIMON S.A.
wiodący producent osprzętu elektroinstalacyjnego
poszukuje kandydatów na stanowisko

MONTER SPRZĘTU
(miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice)

Wymagania :
- wykształcenie min. zawodowe,
- możliwość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym,
- zdolności manualne,
- sumienność, dokładność, operatywność.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku,
- świadczenia pozapłacowe: dodatkowe ubezpieczenie medyczne,dopłaty do
wypoczynku, bonusy świąteczne, dofinansowanie nauki w szkołach
wyższych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres: rekrutacja@kontakt-simon.com.pl z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Na podstawie art.23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922) oświadczam ,że:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w związku z ofertą, przez Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Kontakt-Simon SA z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26.06.1974r Kodeks pracy (Dz.U. z 2014 r. poz. 1502, 1662 ), oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Więcej o nas na: www.kontakt-simon.com.pl

Kontakt

Tel. (32)324-63-15
Ilość wysłanych formularzy: 5
no image
Następne » Powrót