Menu

OPERATOR MASZYN

Kontakt Simon S.A.

Czechowice-Dziedzice

KONTAKT-SIMON S.A.
wiodący producent osprzętu elektroinstalacyjnego
poszukuje kandydatów na stanowisko

OPERATOR MASZYN
(miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice )

Wymagania:
-wykształcenie zawodowe,
-dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
-możliwość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bez pośredników,
-pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku,
-świadczenia pozapłacowe: dodatkowe ubezpieczenie medyczne, dopłaty do wypoczynku, bonusy świąteczne, dofinansowanie nauki w szkołach wyższych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres: rekrutacja@kontakt-simon.com.pl z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

Na podstawie art.23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz 922) oświadczam ,że:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w związku z ofertą przez Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Kontakt-Simon S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Kontakt-Simon SA z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26.06.1974r Kodeks pracy (Dz.U. z 2014 r. poz 1502, 1662 ), oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Więcej o nas na: www.kontakt-simon.com.pl

Kontakt

Tel. (32)324-63-15
Ilość wysłanych formularzy: 4
no image
Następne » Powrót